لیوان – شیشه روسیه لتونی ریاست جمهوری

لیوان – شیشه: روسیه لتونی ریاست جمهوری تجهیزات نظامی اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات پای دختر رییس فدراسیون در میان است! ، افشای پشت پرده حجاب مربی مرد تایلندی در کبدی آسیا

سرپرست فنی فدراسیون کبدی که بعد از مسابقه های از سمتش برکنار شد، می‌گوید که دختر رییس فدراسیون روسری بر سر مربی مرد تایلندی کرد و او را به داخل زمین برد. 

پای دختر رییس فدراسیون در میان است! ، افشای پشت پرده حجاب مربی مرد تایلندی در کبدی آسیا

افشای پشت پرده حجاب مربی مرد تایلندی در کبدی آسیا/ پای دختر رییس فدراسیون در میان است!

عبارات مهم : مسابقه

سرپرست فنی فدراسیون کبدی که بعد از مسابقه های از سمتش برکنار شد، می گوید که دختر رییس فدراسیون روسری بر سر مربی مرد تایلندی کرد و او را به داخل زمین برد.

زهرا رحیم نژاد در گفت وگو با ایسنا در تصویر العمل به بر کنار شدنش از سمت سرپرست فنی تیم های ملی کبدی، اظهار کرد: نمی فهمم که آیا من را بر کنار کردند. حضور مربی مرد تایلندی با حجاب در سالن چه ربطی به من دارد. من به عنوان سرپرست فنی در مسابقه های حضور داشتم. سالن مسابقه ها، گارد حفاظت، حراست و ارگان های مختلفی داشت که وظیفه آنها این پرسشها بود. من تنها کار فنی انجام می دادم. این نخستین بار من نیست که به عنوان سرپرست فنی مسابقه ها را برگزار می کنم. در ارومیه و در سال 2005 مسابقه های کبدی پایتخت کشور عزیزمان ایران را نیز به عنوان سرپرست فنی مدیریت کرده ام.

پای دختر رییس فدراسیون در میان است! ، افشای پشت پرده حجاب مربی مرد تایلندی در کبدی آسیا

وی تاکید کرد: اول این که نمی فهمم که این ماجرا چه ربطی به من داشته و دوم این که خود دختر رییس فدراسیون این مربی را جلوی چشم ما حجاب سرش کرد و به داخل زمین برد. به او گفتم نکن، پاسخ داد “ول کن زن رحیمی نژاد!”.

سرپرست فنی مسابقه های کبدی گفت : من غافلگیر شدم. این ماجرا چه ربطی به من داشت. کجای این مساله می توانستم دخیل باشم؟ حتی بعد از ظهر روز اول مسابقه های آی دی کارتم را در هتل جا گذاشتم و من را به داخل سالن راه ندادند تا این حد سختگیری وجود داشت. من توضیح دادم که مسئول برگزاری مسابقه های هستم. سرپرست فنی هستم. با کلی پرسش و پرسش متوجه عنوان شدند و از من عذرخواهی کردند و بعد از آن من به داخل زمین رفتم.

سرپرست فنی فدراسیون کبدی که بعد از مسابقه های از سمتش برکنار شد، می‌گوید که دختر رییس فدراسیون روسری بر سر مربی مرد تایلندی کرد و او را به داخل زمین برد. 

رحیم نژاد در پاسخ به این پرسش که گفته می شود آن مربی مرد تایلندی تنها چند ثانیه در زمین بوده است؟ گفت : نه. اصلا این طور نیست. هر چهار بازی تایلند را این مربی مرد تایلندی با چهار روسری متفاوت در داخل سالن حضور داشت. او با روسری سفید، مشکی، شال کرم مانند و چفیه بر سر داشت و چهار بازی را کامل در زمین بود.

او در پاسخ به این پرسش که با همه سختگیری های سالن تنها با مجوز دختر رییس فدراسیون توانست این گونه در داخل زمین بماند؟ اظهار کرد: اول مجوز دختر رییس فدراسیون بود و دوم این که من به حراست گفتم این کار را نکنید به من گفته شد “آقای طیبی (مدیرکل ورزش و جوانان استان گلستان) به ما اجازه داده است دلواپس نباشید”.

رحیم نژاد در آخر افزود: علت این برخورد را نمی دانم. اصلا به من مربوط نبود. کار من محدوده فنی مسابقه های بود. در مورد زمین مسابقه، قرعه کشی، جلسات مربیان و هماهنگ کردن آنها، پرسشها ویدئو چک، دادن برنامه بازی و مسائلی این چنینی، این کارها در قاموس سرپرست فنی تیم ها تعریف می شود. همان طور که گفتم این نخستین مناسبت من نبود. همه مسابقه های فدراسیون کبدی را از ابتدا تاکنون برگزار کرده ام و داور مسابقه های مهمی همچون قهرمانی آسیا و قهرمانی دنیا بوده ام.

پای دختر رییس فدراسیون در میان است! ، افشای پشت پرده حجاب مربی مرد تایلندی در کبدی آسیا

به گزارش ایسنا، زهرا رحیم نژاد در حالی سمت خود در این مسابقه ها را سرپرست فنی مسابقه های اعلام می کند که فدراسیون کبدی او را به عنوان مسئول برگزاری مسابقه های کبدی بانوان قهرمانی آسیا معرفی کرده بود و در نهایت نیز بعد از مسابقه های از این سمت برکنار شده است است.

واژه های کلیدی: مسابقه | مسابقه | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs